2018 წლის 9 მარტის შუადღისას, ძიანგსუს პროვინციული განვითარებისა და რეფორმების კომისიის ხელმძღვანელები ჩვენს კომპანიას ინსპექტირებისა და გამოძიების მიზნით ეწვივნენ, ხოლო კომპანიის თავმჯდომარემ, ძიანგ იიმინმა, მთელი პროცესის განმავლობაში თბილად მიიღო.
სიმპოზიუმის ფარგლებში, გენერალურმა მენეჯერმა ძიანგმა დეტალურად წარმოადგინა კომპანიის 10 წელზე მეტი ხნის განვითარების პროცესი, რომელიც ყოველთვის ეფუძნებოდა კვლევა-განვითარებასა და ხარისხზე ფოკუსირების სტრატეგიულ კონცეფციას, აძლიერებდა მაღალი დონის ნიჭის მქონე ადამიანების დანერგვას, მუდმივად ზრდიდა კვლევა-განვითარებაში ინვესტიციებს და ბაზარზე ერთმანეთის მიყოლებით აღწევდა კარგ შედეგებს. ასევე, კომპანიის ახალი თაობის პროდუქტების დანერგვა. ნივთების ინტერნეტისა და დიდი მონაცემების განვითარების ტექნოლოგიების ინტეგრირების შემდეგ, კომპანია წარმატებით გარდაიქმნა ტრადიციული მწარმოებლიდან ინტელექტუალური სისტემის მომსახურების მიმწოდებლად, რითაც კომპანიის მომავლისთვის მყარი საფუძველი ჩაეყარა.
შემდეგ პროვინციული განვითარებისა და რეფორმების კომისიის ხელმძღვანელებმა კომპანიის ახალი ოფისი, საწარმოო სახელოსნო და ა.შ. დაათვალიერეს, სრულად აღიარეს და შეაქეს ჩვენი კომპანიის სწრაფი განვითარება და ხელმძღვანელობა მისცეს კომპანიის მიმდინარე მომავალზე ორიენტირებულ კვლევას მთელ სამრეწველო ჯაჭვში. ჩვენ ასევე მოვუწოდებთ ყველა თანამშრომელს, გამოიჩინონ მუდმივი ძალისხმევა, გამოიყენონ შესაძლებლობები, აქტიურად შეუწყონ ხელი კომპანიის ლისტინგის პროცესს, გააუმჯობესონ მისი ძირითადი კონკურენტუნარიანობა და ისწრაფვონ კომპანიის განვითარების ახალ დონეზე.
მომავალში, LUMLUX გააგრძელებს „მთლიანობის, თავდადების, ეფექტურობისა და ორმხრივად მომგებიანი“ კონცეფციის დაცვას და მუდმივად შეისწავლის და ინოვაციებს დანერგავს, რათა ქალაქი უფრო ნათელი და ფერადი გახადოს!